Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Poszukiwanie partnerów

Widzisz potrzebę zmian w swoim regionie? Masz świetny pomysł, ale nie wiesz, jak zabrać się za jego realizację? Szukasz partnera, który podzieli Twój zapał na pograniczu polsko-słowackim? Pomożemy Ci znaleźć partnera!

W związku z rozpoczęciem nowego programu Polska - Słowacja na lata 2021-2027, zapraszamy do skorzystania z formularza POSZUKIWANIA PARTNERÓW i PROPOZYCJI PROJEKTOWYCH, który dostępny jest TUTAJ. Za pomocą formularza można przedstawić własne pomysły projektowe lub poinformować o poszukiwaniu projektu, do którego można dołączyć.

Baner z napisem

Przesłane informacje są publikowane w zakładkach:

Możesz przedstawić swój pomysł i przeglądać propozycje projektowe innych. Pamiętaj, formularz należy wypełnić w dwóch językach!

Ponadto, możesz zwrócić się z prośbą o wsparcie do naszego Regionalnego Punktu Kontaktowego w Krakowie działającego w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Więcej informacji w zakładce "Regionalny Punkt Kontaktowy".

Zachęcamy do zapoznania się z narzędziami i do wzięcia udziału w naborach projektów!