Made in Małopolska. Co Ty wiesz o Regionie?

Małopolska Szkoło, pochwal się swoją wiedzą o regionie!

ROZPOCZNIJ GRĘ

Już po raz drugi Województwo Małopolskie zaprasza do udziału w konkursie edukacyjnym, w tym roku pod nową nazwą „MADE IN MAŁOPOLSKA. Co Ty wiesz o Regionie?”. Konkurs skierowany jest do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

W konkursie uczniowie będą mieli okazję wykazać się znajomością regionu Małopolski, jego historii, dziedzictwa kulturowego, tradycji oraz mieszkańców. W obecnej edycji nawiążemy również do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zarówno w pytaniach, jak i w konkurencjach muzycznych.

Konkurs składa się z dwóch etapów, pierwszy to quiz internetowy, natomiast drugi i zarazem finałowy etap konkursu połączony będzie z uroczystą galą. Podczas finału zmaganiom uczestników przyglądać się będzie komisja konkursowa, a kibicować im będzie zgromadzona publiczność.

Serdecznie zachęcamy szkoły do udziału w zabawie i wytypowania jednej drużyny reprezentacyjnej, składającej się z 4 osób: 3 uczniów i 1 opiekuna. Zapraszamy, zgłaszajcie swoje drużyny w dniach 10 – 21 września br., by mogły zagrać w quizie on-line w dniach 19 września – 3 października br.

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków udziału i przebiegu konkursu są zawarte w REGULAMINIE.

Uroczysty finał konkursu edukacyjnego „MADE IN MAŁOPOLSKA. Co Ty wiesz o Regionie?” odbędzie się w Krakowie w dniu 12 października. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Drogie Szkoły, przekażcie swoim uczniom zaproszenie od Marszałka Województwa Małopolskiego do udziału w naszej zabawie edukacyjnej, pobierzcie formularz zgłoszeniowy i przyślijcie go mailem, faxem bądź pocztą tradycyjną. Przystępujcie do gry! Powodzenia!

Dane kontaktowe:
Departament Edukacji i Kształcenia ustawicznego UMWM,