Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Made in Małopolska. Co Ty wiesz o Regionie?

WYNIKI QUIZU "Made in Małopolska - Co Ty wiesz o Regionie?"

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom!

Made in Małopolska. Co Ty wiesz o Regionie?

Już po raz drugi Województwo Małopolskie zorganizowało konkurs edukacyjny, w tym roku pod nową nazwą „MADE IN MAŁOPOLSKA. Co Ty wiesz o Regionie?”. Konkurs skierowany był do uczniów siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

W konkursie uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością regionu Małopolski, jego historii, dziedzictwa kulturowego, tradycji oraz mieszkańców. Tematyka quizu dotyczyła również obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs obejmował dwa etapy, pierwszy to quiz internetowy, natomiast drugi i zarazem finałowy etap konkursu połączony był z uroczystą galą. Podczas finału zmaganiom uczestników przyglądała się komisja konkursowa, a kibicowała im zgromadzona publiczność. Uroczysty finał konkursu edukacyjnego „MADE IN MAŁOPOLSKA. Co Ty wiesz o Regionie?” odbył się w Krakowie w dniu 12 października. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody.

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków udziału i przebiegu konkursu są zawarte w REGULAMINIE.

Dane kontaktowe:
Departament Edukacji i Kształcenia ustawicznego UMWM,
os. Teatralne 4a, 31-945 Kraków
Tel: 12 61 60 713, 12 61 60 731
Fax: 12 61 60 701
Mail: