Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Strategia Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”

Informujemy, że w okresie od 25 września do 31 grudnia 2019 r. prowadzone były konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”, w ramach których można było zgłaszać uwagi do dokumentu za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej samorządu województwa. Łącznie wpłynęło ponad 200 uwag do projektu od 34 podmiotów.

Równolegle zbierane były propozycje do Banku Projektów Ponadlokalnych, w ramach którego szukaliśmy pomysłów na partnerskie i ponadlokalne projekty, które swoim zasięgiem wykraczają poza granicę jednej gminy i angażują wielu partnerów. Bank Projektów Ponadlokalnych służył rozpoznaniu potrzeb rozwojowych w regionie i w oparciu o nie sformułowaniu skutecznej interwencji publicznej, która zostanie ujęta w Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030”.

Z dniem 6 lutego 2020 r. Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Uwagi do tych dokumentów można zgłaszać w terminie 35 dni od ogłoszenia informacji o konsultacjach społecznych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce "Konsultacje społeczne".

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.