Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Rekrutacja do 5. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

Poniższy formularz służy do rekrutacji do 5. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Jego wypełnienie jest niezbędne, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Formularz jest podzielony na dwie części – I część to informacje, które pomogą nam dokonać oceny formalnej Twojej aplikacji, a II część – oceny merytorycznej.

Przed wypełnieniem formularza koniecznie zapoznaj się z Zasadami rekrutacji i udziału w programie, zamieszczonymi pod formularzem, aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów rekrutacji i zasad uczestnictwa w programie.

Rekrutacja do 5. edycji programu trwa do 29 września 2019 r.

Rekrutacja do programu jest prowadzona tylko w formie elektronicznej i na tym etapie, poza wypełnieniem poniższego formularza, nie jest konieczne składanie żadnych dodatkowych dokumentów.

Wyniki rekrutacji zostaną przekazane niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji i oceny zgłoszeń. Pierwsze warsztaty w ramach programu zostały zaplanowane na 12-13 października 2019 roku.

Szczegółowe informacje znajdziesz też na stronie programu www.startup.malopolska.pl.

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku nie potwierdzenia dokonanej rejestracji (nie kliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.
W sytuacji nie otrzymania e-mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (012 63 03 475) lub mailowy ().

Zgłoszenie udziału do 5. edycji programu akceleracyjnego

formularz rejestracyjny

Przepraszamy, termin rejestracji minął.

Projekt „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.