Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Rekrutacja do 5. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

Poniższy formularz służy do rekrutacji do 5. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Jego wypełnienie jest niezbędne, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Formularz jest podzielony na dwie części – I część to informacje, które pomogą nam dokonać oceny formalnej Twojej aplikacji, a II część – oceny merytorycznej.

Przed wypełnieniem formularza koniecznie zapoznaj się z Zasadami rekrutacji i udziału w programie, zamieszczonymi pod formularzem, aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów rekrutacji i zasad uczestnictwa w programie.

Rekrutacja do 5. edycji programu trwa do 29 września 2019 r.

Rekrutacja do programu jest prowadzona tylko w formie elektronicznej i na tym etapie, poza wypełnieniem poniższego formularza, nie jest konieczne składanie żadnych dodatkowych dokumentów.

Wyniki rekrutacji zostaną przekazane niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji i oceny zgłoszeń. Pierwsze warsztaty w ramach programu zostały zaplanowane na 12-13 października 2019 roku.

Szczegółowe informacje znajdziesz też na stronie programu www.startup.malopolska.pl.

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku nie potwierdzenia dokonanej rejestracji (nie kliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.
W sytuacji nie otrzymania e-mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (012 63 03 475) lub mailowy ().

Zgłoszenie udziału do 5. edycji programu akceleracyjnego

formularz rejestracyjny

Do końca rejestracji pozostało:

13
dni
8
godzin
53
minut
Zarejestruj się

Formularz rejestracyjny do 5. edycji programu akceleracyjnego , 2019-10-12, godz. 09:00

I CZĘŚĆ FORMULARZA

Dane adresowe firmy:

Typ instytucji*:
Czy od momentu zarejestrowania działalności była ona zawieszona lub nastąpiły przerwy w jej prowadzeniu?*:
Czy w okresie ostatnich 3 lat podatkowych, uwzględniając rok obecny (tj. 2019, 2018, 2017), Twoja firma otrzymała pomoc de minimis?*:

UWAGA! W przypadku zakwalifikowania do udziału w programie akceleracyjnym, koniecznie będzie wypełnienie „Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis” wg stanu na dzień uzyskania wsparcia, tj. udziału w pierwszej aktywności w ramach programu. Dokument ten będzie do pobrania na stronie www.startup.malopolska.pl, dostępny jest także pod niniejszym formularzem rekrutacyjnym.

II CZĘŚĆ FORMULARZA

W jakiej branży działa Twoja firma? Proszę wybrać z poniższej listy. Można zaznaczyć maksymalnie 2 pozycje*:
Liczba przedstawicieli Twojej firmy, którzy wezmą udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska*: Podpowiedź: Pamiętaj, że zgłoszona przez Ciebie liczba osób powinna uczestniczyć we wszystkich warsztatach.
W związku z aplikacją do udziału w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska konieczne jest złożenie poniższych oświadczeń*:
* - pola wymagane

Projekt „Przedsiębiorcza Małopolska – rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.