Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Rekrutacja do 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

Poniższy formularz służy do rekrutacji do 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska. Jego wypełnienie jest niezbędne, aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Formularz jest podzielony na dwie części – I część to informacje, które pomogą nam dokonać oceny formalnej Twojej aplikacji, a II część – oceny merytorycznej.

Przed wypełnieniem formularza koniecznie zapoznaj się z Zasadami rekrutacji i udziału w programie, zamieszczonymi pod formularzem, aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów rekrutacji i zasad uczestnictwa w programie.

Rekrutacja do 11. edycji programu trwa do 11 czerwca 2023 r.!

Rekrutacja do programu jest prowadzona tylko w formie elektronicznej i na tym etapie, poza wypełnieniem poniższego formularza, nie jest konieczne składanie żadnych dodatkowych dokumentów.

Wyniki rekrutacji zostaną przekazane niezwłocznie po zakończeniu rekrutacji i oceny zgłoszeń. Pierwsze warsztaty w ramach programu zostały wstępnie zaplanowane na 28-29 czerwca 2023 roku.

Szczegółowe informacje nt. oferty wsparcia znajdziesz też na stronie programu www.startup.malopolska.pl.

W celu realizacji programu na jak najwyższym poziomie do współpracy zaangażowane będą organizacje wspierające merytorycznie program, w tym np. podmioty reprezentujące duże przedsiębiorstwa i międzynarodowe korporacje, fundusze inwestycyjne itp. Wśród organizacji wspierających w ramach poprzednich edycji programu znalazły się Grupa Azoty, Laboratorium Innowacji Banku Pekao S.A., Oracle Polska Sp. z o.o., Dragon Poland Sp. z o.o. Sp. k., TenderHut S.A., Assay Management Sp. z o.o. Informacje o organizacjach wspierających w ramach 11. edycji programu będą na bieżąco aktualizowane na stronie www.startup.malopolska.pl

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku niepotwierdzenia dokonanej rejestracji (niekliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.
W sytuacji nieotrzymania e-mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny (012 63 03 475) lub mailowy ().

Zgłoszenie udziału do 11. edycji programu akceleracyjnego

formularz rejestracyjny

Do końca rejestracji pozostało:

12
dni
14
godzin
42
minut
Zarejestruj się

Formularz rekrutacyjny do 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska

I CZĘŚĆ FORMULARZA

Dane adresowe firmy:

Typ instytucji*:
Czy w okresie ostatnich 3 lat podatkowych, uwzględniając rok obecny (tj. 2023, 2022, 2022), Twoja firma otrzymała pomoc de minimis?*:

UWAGA! W przypadku zakwalifikowania do udziału w programie akceleracyjnym, koniecznie będzie wypełnienie „Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis” wg stanu na dzień uzyskania wsparcia, tj. udziału w pierwszej aktywności w ramach programu. Dokument ten jest dostępny do pobrania na stronie https://www.uokik.gov.pl/wzory_formularzy_pomocy_de_minimis.php.

II CZĘŚĆ FORMULARZA

W jakiej branży działa Twoja firma? Proszę wybrać z poniższej listy. Można zaznaczyć maksymalnie 2 pozycje*:
Liczba przedstawicieli Twojej firmy, którzy wezmą udział w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska*: Podpowiedź: Pamiętaj, że zgłoszona przez Ciebie liczba osób powinna uczestniczyć we wszystkich warsztatach.
W związku z aplikacją do udziału w programie akceleracyjnym #StartUP Małopolska konieczne jest złożenie poniższych oświadczeń*:
* - pola wymagane

Projekt „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Obraz przedstawia logotypy Funduszy Europejskich, Małopolski, flagę Unii Europejskiej oraz Rzeczpospolitej Polskiej