Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolska Ekoturystyka

Podróżuj z nami w rytmie eko!

Ekoturystyka to kameralne odkrywanie i poznawanie wyjątkowych miejsc i ludzi, ich kultury, tradycji oraz zabytków. To co wyróżnia podróżowanie w stylu eko, to szacunek i wrażliwość na przyrodę i krajobraz, a także na potrzeby ludzi, którzy mieszkają w miejscach, które odwiedzamy. Dzięki ekoturystyce jesteśmy bliżej nich i natury, mamy szansę doświadczyć, poczuć, poznać, zaprzyjaźnić się, zachwycić otaczającym światem. I zabrać ze sobą swój ślad węglowy oraz... wspaniałe wspomnienia.

Różnorodne zakątki Małopolski od lat inspirują nas do podróżowania w rytmie eko. I teraz dzielimy się z wami tą pasją, prezentując propozycje ekowycieczek po Małopolsce autorstwa Pani Dominiki Zaręby.

Propozycje tras do pobrania znajdują się pod linkiem:

https://visitmalopolska.pl/-/podrozuj-z-nami-w-rytmie-eko-

Jednak wybór kierunku, miejsca i formy podróży zależy już tylko od was!

Ekowycieczki powstały w ramach projektu „Małopolska ekoturystyka – zrównoważony rozwój turystyczny regionu”, zrealizowanego we współpracy Województwa Małopolskiego z Fundacją Fundusz Partnerstwa.