Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

MeetUp Kraków

MeetUp® Kraków 2018 – to największe spotkanie youtuberów z fanami w Polsce, które odbyło się 1 września 2018 r. w Tauron Arenie w Krakowie. W wydarzenie zaangażowali się najwięksi twórcy polskiej sceny YouTube: ReZigiusz, Izak, a także Friz. To najbardziej znani, ale na uczestników eventu czekało ponad 100 innych internetowych twórców.

Nie sztuką jest zachęcać do jazdy na rowerze jej miłośników, ale przekonywać do niej nastolatków zafascynowanych wirtualnym światem i wpatrzonych w Youtuberów – to dopiero wyzwanie! Podejęło je Województwo Małopolskie podczas MeetUp® Kraków 2018!

Na stoisku Małopolski czekał blender bikes, czyli blendery podpięte do rowerów. Każdy chętny mógł wykręcić sobie orzeźwiający, owocowy koktajl. Wystarczyło wskoczyć na rower i napędzić mechanizm blendera przy pomocy własnych mięśni. Województwo wykorzystało też ulubioną sferę aktywności uczestników, czyli internet, by zaprosić do wirtualnego quizu, przemycając przy okazji sporą dawkę wiedzy o rowerach i ścieżkach rowerowych w regionie. Zainteresowanie tematem rowerów na stoisku Małopolski podsycał znany Youtuber Friz. Na stoisku przed Tauron Areną dla miłośników mocnych wrażeń czekały różne rowery. Można więc było spróbować swoich sił na rowerach enduro, przetestować rowery zjazdowe. Dodatkowo, instruktorzy Kellys MTB Academy przeprowadzili podstawowe szkolenie z techniki jazdy na rowerze górskim, wykorzystując do tego specjalne przeszkody treningowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia

Galeria zdjęć

Małopolska była partnerem wydarzenia