Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

MeetUp Kraków

MeetUp® Kraków 2018 – to największe spotkanie youtuberów z fanami w Polsce, które odbędzie się 1 września br. w Tauron Arenie w Krakowie. W tym roku, w wydarzenie zaangażowali się najwięksi twórcy polskiej sceny YouTube: ReZigiusz, Izak, a także Friz. To najbardziej znani, ale warto pamiętać, że na uczestników eventu czekać będzie ponad 100 innych internetowych twórców.

Nie sztuką jest zachęcać do jazdy na rowerze jej miłośników, ale przekonywać do niej nastolatków zafascynowanych wirtualnym światem i wpatrzonych w Youtuberów – to dopiero wyzwanie! Podejmie je Województwo Małopolskie podczas MeetUp® Kraków 2018!

Na stoisku Małopolski będą czekać blender bikes, czyli blendery podpięte do rowerów. Każdy chętny będzie mógł wykręcić sobie orzeźwiający, owocowy koktajl. Wystarczy wskoczyć na rower i napędzić mechanizm blendera przy pomocy własnych mięśni. Województwo wykorzysta też ulubioną sferę aktywności uczestników, czyli internet, by zaprosić do wirtualnego quizu, przemycając przy okazji sporą dawkę wiedzy o rowerach i ścieżkach rowerowych w regionie. Zainteresowanie tematem rowerów na stoisku Małopolski będzie podsycał znany Youtuber Friz. Ale to nie koniec atrakcji. Na stoisku przed Tauron Areną dla miłośników mocnych wrażeń będą czekały różne rowery. Będzie można więc spróbować swoich sił na rowerach enduro, przetestować rowery zjazdowe. Dodatkowo, instruktorzy Kellys MTB Academy przeprowadzą podstawowe szkolenie z techniki jazdy na rowerze górskim, wykorzystując do tego specjalne przeszkody treningowe.

Małopolska jest partnerem eventu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny od godz. 13:00.

Poprzednia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział około 20 000 osób! Wszystko wskazuje na to, że tym razem uda się pobić kolejne rekordy.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia, a także na profilu na Facebooku.