Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

CYBERSEC

CYBERSEC CEE Regions & Cities 2021

Cyberbezpieczeństwo i odporność cyfrowa Europy zależy od zaangażowania jej regionów i miast, a także od realnego partnerstwa publiczno-prywatnego. To właśnie tak należy rozpocząć transformację cyfrową opartą na bezpieczeństwie i wartościach. Dlatego powstał CYBERSEC CEE Regions & Cities, a więc Krynica Goes Digital.

Jako jedna z najbardziej wpływowych konferencji w Europie, jej misją jest wzmocnienie i podkreślenie potencjału współpracy międzyregionalnej oraz możliwości regionalnych Europy Środkowo-Wschodniej. Osiąga to poprzez zapewnienie wiodącego forum, na którym można kształtować, omawiać i ustanawiać zarządzanie nowymi technologiami, partnerstwa i polityki bezpieczeństwa cybernetycznego.

Grafika promująca CyberSec.

CYBERSEC CEE Regions & Cities 2021 będzie podążać za motywem przewodnim: „W kierunku cyfrowego świata opartego na wartościach”.

Województwo Małopolskie jako Główny Partner Instytucjonalny w jego ramach wspólnie z organizatorami z Instytutu Kościuszki chce zrealizować zobowiązanie do wspierania odpowiedzialnego i skoncentrowanego na człowieku ekosystemu cyfrowego.

Grafika promująca CyberSec.

CYBERSEC CEE Regions & Cities 2021 odbywa się w Krynicy-Zdroju (1-3 września 2021 roku).

W czasie konferencji zaprezentowane zostaną 4 ścieżki tematyczne takie jak: 

  • Cyfrowa Przestrzeń
  • Cyfrowe Trójmorze
  • Cyberbezpieczeństwo Administracji Samorządowej (PL)
  • Krynica Goes Digital

Zapraszamy!