Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolski Festiwal Smaku 2021

Małopolski Festiwal Smaku – Wracamy!

przedstawia kapustę w kształcie garnka, Napis Małopolski Festiwal Smaku Wracamy

Stary Sącz, Tuchów, Wygiełzów, Miechów i Krynica-Zdrój to miasta w których zagościł Małopolski Festiwal Smaku w 2021 roku. Po rocznej przerwie spowodowanej Covid-19, Wróciliśmy do Was! Pod takim właśnie hasłem, Samorząd Województwa Małopolskiego wspólnie z gminami, zrealizował tegoroczny sztandarowy projekt, by po bardzo ciężkim okresie pandemii zasiać nutę optymizmu.

Rzesze Małopolan spragnionych lokalnych specjałów, po tak długiej przerwie znowu mogły rozsmakować się w regionalnych, tradycyjnych produktach i potrawach.

Po rocznej przerwie, mieszkańcy i turyści mogli się ponownie delektować smakami tymi już znanymi, ulubionymi, ale także mogli odkrywać coraz to nowe i bardziej wyszukane smaki. Bo to właśnie za sprawą Małopolskiego Festiwalu Smaku większość z tych aromatów nie odeszła w zapomnienie.

Złociste miody, wędzone sery, tradycyjne wędliny, świeżo tłoczone soki, chrupiące pieczywo, ryby z krystalicznych wód - takie właśnie wyjątkowe były przysmaki oferowane przez małopolskich producentów!

W 2021 roku Małopolski Festiwal Smaku zawitał do:

10 lipca – Starego Sącza –> ZOBACZ RELACJĘ

25 lipca – Tuchowa –> ZOBACZ RELACJĘ

1 sierpnia – Wygiełzowa –> ZOBACZ RELACJĘ

22 sierpnia – Miechowa –> ZOBACZ RELACJĘ

3 i 4 września Krynicy-Zdroju –> ZOBACZ RELACJĘ