Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Zgłoś kandydata do Nagrody Samorządu Województwa Małopolskiego „Amicus Hominum”

Samorząd
30 sierpnia 2016
Jesteś lokalnym liderem, prowadzisz fundację, działasz na rzecz innych i otoczenia? A może znasz taką osobę? Koniecznie zgłoś ją do nagrody „Amicus Hominum”! Szukamy osób, zaangażowanych społecznie, które poświęcają się dla innych i chcemy je wyróżnić aby o ich działalności dowiedziało się jak najwięcej osób. Pokażmy, że działanie prospołeczne ma sens! Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do 30 września.

Każda organizacja, osoba fizyczna, osoba prawna, kościół, związek wyznaniowy czy organ administracji publicznej może zgłosić osobę, która według niego zasługuje na wyróżnienie za działalność na rzecz dobra innych.

Zgłoszenia mogą dokonywać: organizacje pozarządowe i inne organizacje społeczne, inne osoby prawne, kościoły i związki wyznaniowe, osoby fizyczne, organy administracji publicznej.

Społeczników z terenu Małopolski można zgłaszać do nagrody do 30 września 2016 r. W tym roku chcemy wyróżnić liderów w kategoriach:

  • Polityka Społeczna i Prorodzinna
  • Promocja i Ochrona Zdrowia
  • Pomoc Niepełnosprawnym
  • Sport i Edukacja
  • Działalność Filantropijna

Spośród laureatów zostanie wyłoniona osoba, która szczególnie wyróżnia się na tle innych i zasługuje na specjalne uznanie. Zostanie ona uhonorowana tytułem Grand Prix!

 

Autor: KZ/molsz