Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Jest jeszcze szansa, aby zgłosić nieszablonowe działania!

Promocja
13 września 2018
19 września 2018
Do 19 września 2018 r. jest czas, aby pochwalić się realizacją niestandardowych pomysłów realizowanych w swojej małej ojczyźnie. Zachęcamy do zgłaszania kreatywnych projektów i inspirujących działań w ramach Konkursu BEZ (PRZE)TARGU.

Na markę naszego regionu składają się nie tylko działania, które Województwo Małopolskie podejmuje od lat. To także inicjatywy samych mieszkańców oraz lokalnych samorządów, dzięki którym nasz region nie tylko przyciąga turystów i inwestorów, ale także integruje Małopolan i buduje ich poczucie identyfikacji z regionem. Równocześnie to ogromne wsparcie dla rozwoju i element wyróżniający nas wśród innych województw

– mówi marszałek Jacek Krupa i zachęca jednostki samorządu terytorialnego do udziału w organizowanym po raz pierwszy konkursie Bez (prze)targu. Wyłoni on najlepsze praktyki budujące markę małopolskich gmin i powiatów oraz instytucji.

W konkursie zostaną docenione zwłaszcza te przedsięwzięcia, które są organizowane w sposób niestandardowy, a przy tym są inspirujące, kreatywne, prospołeczne i oparte na marketingu wartości kreujących markę regionu. Powinny one przy tym być umiejętnie oraz kreatywnie realizowane i promowane wśród mieszkańców.

Do konkursu można zgłaszać zarówno inicjatywy, które zostały już zrealizowane, jak te, które jeszcze trwają. Uwaga! Ich realizacja nie może rozpoczynać się wcześniej niż 1 stycznia 2017 r.

Regulamin konkursu oraz formularz można znaleźć tutaj.

Laureat konkursu zostanie wyłoniony podczas Kongresu Marki Małopolska, który już po raz kolejny odbędzie się w październiku w Krynicy-Zdroju. Więcej informacji już niebawem.

Galeria zdjęć