Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

V Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

Przed nami V edycja Małopolskiego Kongresu Srebrnej Gospodarki, na który już dziś serdecznie zapraszamy. Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2022 r. w Ośrodku Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora CRICOTEKA w Krakowie, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Kongresu będzie ”Krajobraz po pandemii: sytuacja osób starszych i nowe wyzwania dla polityki senioralnej”

Wybór tematu nie był przypadkowy, albowiem pandemia COVID-19 od początku jej wybuchu, odcisnęła piętno na każdym niemalże aspekcie życia społecznego, w szczególności dotykając osoby starsze – grupę o wysokiej wrażliwości na niekorzystne zjawiska. Odnalezienie się – zarówno indywidualne jak i instytucjonalne – w nowej popandemicznej rzeczywistości, będzie  kluczowym wyzwaniem polityki społecznej wobec seniorów na najbliższe lata.

Program Kongresu obejmuje dwie debaty:

Debata I – Wpływ pandemii na sytuację zdrowotną i społeczną osób starszych w Małopolsce

Debata II – Edukacja i uczenie się w późnej dorosłości

W trakcie debat zaproszeni eksperci sformułują rekomendacje w zakresie polityk publicznych i wdrożenia rozwiązań systemowych, które zostaną uwzględnione przy programowaniu regionalnej polityki społecznej Małopolski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w V Małopolskim Kongresie Srebrnej Gospodarki prosimy o rejestrację przez poniższy formularz.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku nie potwierdzenia dokonanej rejestracji (niekliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.

V Małopolski Kongres Srebrnej Gospodarki

formularz rejestracyjny

Przepraszamy, termin rejestracji minął.