Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolski Festiwal Smaku

Stary Sącz, Tuchów, Wygiełzów, Miechów i Krynica-Zdrój to miasta w których zagościł Małopolski Festiwal Smaku w 2021 roku. Po rocznej przerwie spowodowanej Covid-19, Wróciliśmy do Was! Pod takim właśnie hasłem, Samorząd Województwa Małopolskiego wspólnie z gminami, zrealizował tegoroczny sztandarowy projekt, by po bardzo ciężkim okresie pandemii zasiać nutę optymizmu.

baner promujący Małopolski Festiwal Smaku 2021

Rzesze Małopolan spragnionych lokalnych specjałów, po tak długiej przerwie znowu mogły rozsmakować się w regionalnych, tradycyjnych produktach i potrawach.

Po rocznej przerwie, mieszkańcy i turyści mogli się ponownie delektować smakami tymi już znanymi, ulubionymi, ale także mogli odkrywać coraz to nowe i bardziej wyszukane smaki. Bo to właśnie za sprawą Małopolskiego Festiwalu Smaku większość z tych aromatów nie odeszła w zapomnienie.

Złociste miody, wędzone sery, tradycyjne wędliny, świeżo tłoczone soki, chrupiące pieczywo, ryby z krystalicznych wód - takie właśnie wyjątkowe były przysmaki oferowane przez małopolskich producentów!

W 2021 roku Małopolski Festiwal Smaku zawitał do:

10 lipca – Starego Sącza –> ZOBACZ RELACJĘ

25 lipca – Tuchowa –> ZOBACZ RELACJĘ

1 sierpnia – Wygiełzowa –> ZOBACZ RELACJĘ

22 sierpnia – Miechowa –> ZOBACZ RELACJĘ

3 i 4 września  Krynicy-Zdroju –> ZOBACZ RELACJĘ