Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

EkoMałopolska

Kampania antyśmieciowa pod hasłem „Nie zaśmiecaj naszego domu”

Plakat przedstawia łeb niedźwiedzia i napis Nie zaśmiecaj naszego domu

Tego spojrzenia nie da się nie zauważyć. Wielkie oczy puchacza zwyczajnego i skupiony wzrok niedźwiedzia brunatnego przez cały sierpień bacznie obserwowały mieszkańców i turystów wchodzących do lasów, parków narodowych i parków krajobrazowych Małopolski. Wszystko to w ramach kampanii antyśmieciowej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Nie zaśmiecaj naszego domu”, mającej na celu ochronę obszarów zielonych przed zniszczeniem i zaśmiecaniem.
W ramach kampanii w całej Małopolsce pojawiły się kampanijne billbordy.

Czas trwania: 5-31 sierpnia 2019 r.

Małopolska bez smogu

Celem akcji „Małopolska bez smogu” jest podnoszenie wśród mieszkańców Małopolski świadomości problemu zanieczyszczenia powietrza, jego przyczyn i negatywnych skutków oraz poszerzenie wiedzy na temat uchwały antysmogowej Województwa Małopolskiego. W ramach wydarzenia zaplanowano serię pomiarów jakości powietrza. Otrzymane wyniki będą punktem wyjścia do szerokiej i wielotorowej kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej za pośrednictwem anteny i strony internetowej Radia Kraków.


Czas trwania: 4 listopada -13 grudnia 2019 r

Galeria zdjęć