Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolska pasuje do Ciebie!

"Małopolska pasuje do Ciebie!" - kampania promująca Województwo Małopolskie i znajdujące się tu atrakcje, przeprowadzona w 2015 roku.


Działania promocyjne:

Osią kampanii była specjalnie przygotowana strona internetowa, której główny element stanowiła gra - quiz. Uczestnik, po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie, odpowiadając na pytania, odkrywał kolejne części puzzli. 

Jedna gra składała się z 6 pytań dotyczących Województwa Małopolskiego. Uczestnik wybierał prawidłową odpowiedź spośród 3 propozycji. Każda poprawna odpowiedź, odkrywała fragment zdjęcia - puzzla z charakterystycznym dla Małopolski motywem. Na zakończenie rundy, po przejściu 6 pytań pojawiało się całe zdjęcie, a gracz musiał odgadnąć co na nim widnieje. Gra kończyła się po 3 rundach, wygrywała osoba, która zdobyła największą liczbę punktów w jak najkrótszym czasie. O miejscu w tzw. rankingu „Mistrza Województwa Małopolskiego” decydowała suma zgromadzonych punktów i czas, jaki gracz poświęcił na jedną grę. W quizie można było brać udział nieograniczoną liczbę razy. Dla Mistrza Województwa przewidziana była atrakcyjna nagroda - weekend w czterogwiazdkowym hotelu na terenie Małopolski.

Zagrać w konkursową grę można było również na żywo w plenerze, przy okazji wydarzeń organizowanych w ramach Małopolskiego Festiwalu Smaku. Dodatkowo w ramach dopełnienia kampanii zorganizowany został również konkurs fotograficzny.  Na małopolskim profilu facebookowym powstała aplikacja, za pomocą której można było przesyłać zdjęcia, zrobione w takim miejscu Małopolski, które najbardziej pasowało do adresata.

Galeria zdjęć