Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Magazyn Business in Małopolska

To magazyn promocyjno-informacyjny skierowany do przedsiębiorców, inwestorów i eksporterów. Publikowany jest w formie dodatku do prasy regionalnej oraz w wersji cyfrowej na stronach Województwa. Magazyn ukazuje się raz na kwartał.

Tematyka magazynu obejmuje zagadnienia, które są istotne dla przedsiębiorców działających w Małopolsce lub dopiero planujących inwestycje w regionie.  Prezentowana jest w nim oferta Centrum Business in Małopolska oraz oferta inwestycyjna województwa małopolskiego. Podejmuje tematy związane z różnymi ponadbranżowymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej takimi jak: rynek pracy, zarządzanie, etykieta w świecie biznesu, sukcesja, prawo zamówień publicznych. Przygląda się aktualnym i nadchodzącym trendom w gospodarce oraz tematom istotnym dla poszczególnych branż. Prezentuje najnowsze i najciekawsze inwestycje, firmy i przedsiębiorców, które osiągnęły sukces, podejmują niestandardowe działania lub angażują się w poza biznesową działalność. Interesującą  częścią magazynu jest też z pewnością prezentacja różnych międzynarodowych rynków, które mogą być ciekawym kierunkiem pozyskania nowych klientów dla małopolskich eksporterów. Odwiedzamy zarówno te już dobrze nam znane, jak i bardziej egzotyczne wschodzące rynki wschodnie.

 

okładka jednego z numerów magazynu