Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Uczą sztuk walki, zdrowego stylu życia i szacunku dla innych

Współpraca
09 listopada 2018
Małopolskie organizacje pozarządowe udowadniają, że praca na rzecz innych ma ogromny sens. W tym roku po raz kolejny doceniono najbardziej aktywne z nich – w plebiscycie internetowym nagrody Kryształy Soli za najlepszą organizację "trzeciego sektora" z Małopolski uznano nowosądeckie stowarzyszenie ZMAA Meiseikai Poland.

Kryształy Soli trafiły w tym roku do małopolskich NGO-sów już po raz trzynasty. To nagroda przyznawana przez samorząd województwa za wyjątkowe dokonania organizacji pozarządowych. Swoją nagrodę przyznali także internauci, wyróżniając nowosądeckie stowarzyszenie ZMAA Meiseikai Poland. Tworzą je niezwykli, młodzi ludzie, dla których sport jest największą pasją. Organizacja uczy dzieci i dorosłych nowego podejścia do sztuk walk, promuje zdrowy styl życia, ale także buduje niezwykle ważne w dzisiejszych czasach postawy akceptacji i szacunku dla innych.

Dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia, mieszkańcy Nowego Sącza i okolic mogą brać udział w darmowych zajęciach z aikido, a organizowany na Sądecczyźnie międzynarodowy festiwal sztuk walki Rise&Shine stał się już wizytówką miasta i okolicy.

Więcej informacji na stronie Gazety Krakowskiej.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM