Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Porozmawiajmy o przyszłości organizacji pozarządowych

Współpraca
11 grudnia 2018
Już jutro, 12 grudnia, w Krakowie odbędzie się kolejne Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych. Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem od 21 lat wydarzenie przyciąga co roku kilkaset pracowników III sektora i ekspertów. Sprawdź, o czym uczestnicy będą debatować w tym roku.

Ciekawe prezentacje, możliwość porozmawiania z uznanymi ekspertami, a także spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi, którym leży na sercu dobro organizacji pozarządowych – to wszystko sprawia, że Małopolskie Forum Organizacji Pozarządowych urosło do rangi najważniejszego wydarzenia tego typu w regionie. W tym roku wydarzenie odbędzie się już po raz 21. Już wiadomo, że wśród zaproszonych gości znaleźli się eksperci Narodowego Instytutu Wolności. Uczestnicy forum będą więc mogli zapoznać się ze zmianami ubiegania się o dotację z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich czy dowiedzieć się jak rozwijać potencjał swojej organizacji. Szczegółowy program znajduje się poniżej.

W czasie Małopolskiego Forum Organizacji Pozarządowych zostaną również ogłoszone wyniki prestiżowych nagród, jakie samorząd województwa małopolskiego przyznaje tym, którzy działają dla dobra innych. Pierwsza z nich, czyli Amicus Hominum, to ukłon dla niezwykłych Małopolan, którzy poświęcają swój czas i niosą pomoc potrzebującym. Druga – Kryształy Soli – to wyróżnienie dla wszystkich prężnie działających organizacji pozarządowych, poruszających ważne kwestie i aktywizujących lokalne społeczności. Wszystkich nagrodzonych w ubiegłych latach można znaleźć tutaj.

 

Galeria zdjęć

Autor: Kancelaria Zarządu/ Zespół ds. Organizacji Pozarządowych
Tagi: WSPÓŁPRACA