Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Organizacjo, zdobądź środki na wkład własny

Współpraca
04 kwietnia 2017
Twoja organizacja pozarządowa ma świetny pomysł na projekt, stara się już nawet o środki zewnętrzne, ale ciągle brakuje pieniędzy na wymagany wkład własny? Rozwiązaniem tego problemu może być ogłoszony właśnie przez Zarząd Województwa Małopolskiego konkurs ofert. Do rozdzielenia jest 100 tys. zł.

Pieniądze zostaną rozdzielone najprawdopodobniej w dwóch naborach. Trzeba się spieszyć, bo pierwszy z nich kończy się już 20 kwietnia br. Jeśli po nim zostaną wolne środki, będzie można się o nie starać w drugim naborze, który zakończy się prawdopodobnie 30 czerwca.

Kto ma szansę na dofinansowanie wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych? W konkursie mogą startować organizacje pozarządowe prowadzące działalność pożytku publicznego, które już zdobyły (lub są w trakcie zdobywania) środki zewnętrzne na swoje projekty. Chodzi głównie o inicjatywy, w których jest wymagany wkład własny, a pozostałe środki zewnętrzne pochodzą spoza województwa małopolskiego. Uwaga: o wsparcie nie mogą się starać organizacje, których projekty są realizowane z budżetów samorządów lokalnych (powiatu, gminy), budżetu Wojewody Małopolskiego, a także ze środków europejskich czy PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tu.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych wiadomośći, zadzwoń pod numer telefonu: tel. 12/ 61 60 538, 61 60 906, 61 60 988, 61 60 904 lub napisz na adres e-mail:

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM