Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

CykloFonia - rowerem w świat muzyki!

Sport
28 sierpnia 2019
29 sierpnia 2019 - 30 sierpnia 2019
Trasa: Tarnów - Zakopane
Jesteś muzykiem i kochasz ruch na świeżym powietrzu? Cenisz sztukę muzyczną i zdrowy styl życia? Jesteś sportowcem i fascynuje Cię świat dźwięków? Połącz przyjemne z pożytecznym! Zapraszamy na "CykloFonię"!

W dniach od 29 do 30 sierpnia 2019 r. odbędzie się rajd rowerowy na trasie Tarnów - Zakopane. Na trasie rajdu zostanie wykonany utwór Bryza – ulotna akcja na 111 rowerzystów autorstwa Mauricio Kagela.

"CykloFonia" to unikatowe i nowatorskie zderzenie sportu i turystyki muzycznej. Impreza jest połączona z edukacją kulturalną i artystyczną.

Celem wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej i zestawienie jej ze sztuką wysoką poprzez udział w performance rowerowo-muzycznym. Jest to niepowtarzalna forma zachęcania do korzystania z dostępnej infrastruktury rowerowej w regionie Małopolski, jej walorów przyrodniczych, ale także kulturowych poprzez rozwój koncepcji turystyki muzycznej.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.muzykanaszczytach.com/pl/cyklofonia

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Witolda Kozłowskiego Marszałka Województwa Małopolskiego.

Galeria zdjęć

Autor: Redakcja