Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Zawieszenie przyjmowania stron w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego

Samorząd
17 sierpnia 2020
Komunikat Marszałka Województwa Małopolskiego dotyczący zmiany organizacji pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów zewnętrznych.

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną na obszarze Województwa Małopolskiego, mając na uwadze troskę o stan zdrowia wszystkich pracowników, informuję, iż od dnia 17 sierpnia tj. poniedziałek, UMWM zostaje całkowicie zamknięty dla interesantów zewnętrznych.

Informuję, że załatwianie spraw będzie możliwe za pośrednictwem drogi telefonicznej, a także Dziennika Podawczego na ul. Racławickiej 56 poprzez domofon oraz za pomocą wystawionej na zewnątrz budynku urny wrzutowej na korespondencję.

Dzienniki podawcze przy ulicach: Basztowej 22 i Wielickiej 72 są nieczynne.

Przypominam także, że agendy zamiejscowe UMWM w Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu i Oświęcimiu będą zamknięte dla klientów zewnętrznych. Kontakt z pracownikami będzie możliwy za pośrednictwem telefonu lub maila.

 

Liczę na zrozumienie sytuacji w tym wyjątkowym czasie.

Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM