Marszałek Sowa tak samo jak wszyscy inni uczestnicy akcji, wolontariusze i zwolennicy górskich szlaków wolnych od śmieci, pomagał czyścić i sprzątać teren. Wraz z dziećmi z krakowskiego stowarzyszenia "Siemacha" przeszedł całą trasę zielonym szlakiem na Kasprowy Wierch gruntownie oczyszczając ją ze śmieci.
Wielkie sprzątanie najwyższych polskich gór
Samorząd
06 lipca 2013
Jednym z wolontariuszy akcji "Czyste Tatry" był dziś marszałek Marek Sowa, który wraz z wiceministrem środowiska Stanisławem Gawłowskim oraz Małgorzatą Skuchą, prezesem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska objął tę wyjątkową akcję patronatem honorowym
Inne artykuły dotyczące tematu: Samorząd
- Samorządczwartek, 29 maja 2025Odblaskowa szkołaDlaczego bycie widocznym na drodze jest ważne? Jak zachować bezpieczeństwo idąc do szkoły, wracając (...)
- Samorządczwartek, 29 maja 2025Małopolskie Orły Wprost rozdaneMarszałek Łukasz Smółka, starosta nowosądecki Tadeusz Zaremba, starosta miechowski Krzysztof Świerczek, (...)
- Samorządśroda, 28 maja 2025Złota Polonia Minor dla Uniwersytetu Ekonomicznego w KrakowieKrakowski Uniwersytet Ekonomiczny świętuje w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji, (...)
Najnowsze artykuły:
- Edukacjaczwartek, 29 maja 2025Lepsze warunki na nowy start w placówce resocjalizacyjnej w Mszanie DolnejW Mszanie Dolnej odbyła się uroczystość otwarcia budynku szkoły w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Ks. Karola Wojtyły (...)
- Kulturaczwartek, 29 maja 2025Inauguracja przełomowej inwestycji. Gratulacje z Ministerstwa Kultury29 maja w Muzeum Archeologicznym w Krakowie Iwona Gibas z zarządu województwa wzięła (...)
- Edukacjaczwartek, 29 maja 2025Jubileusz 100-lecia szkoły „Szczepanika” w TarnowieZespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie świętował 100-lecie (...)