W Krakowskim Centrum Konferencyjnym w Tomaszowicach odbyło się spotkanie noworoczne z dyrektorami wojewódzkich jednostek organizacyjnych.
W czasie spotkania omówiono m.in. formy współpracy Urzędu Marszałkowskiego z instytucjami wojewódzkimi oraz ich systemu promocji. Dyrektorzy mieli okazję do poszerzenia wiedzy na temat Biuletynu Informacji Publicznej i małopolskiego budżetu na 2004 rok. W Tomaszowicach zostały również przedstawione takie zagadnienia, jak finansowanie polityki regionalnej, fundusze strukturalne i Kontrakt Wojewódzki. Spotkanie z Dyrektorami
Samorząd
22 stycznia 2004
Inne artykuły dotyczące tematu: Samorząd
- Samorządwtorek, 17 czerwca 2025Ponad 2 miliony złotych dofinansowania dla Gminy KluczeKolejne środki na gospodarkę wodno-ściekową dla małopolskich gmin. W poniedziałek 16 czerwca Iwona (...)
- Samorządponiedziałek, 16 czerwca 2025Kolejny polski Nobel przyznany w MałopolsceProfesor Henryk Skarżyński, wybitny lekarz, specjalista w otorynolaryngologii, audiologii i foniatrii, (...)
- Samorządponiedziałek, 16 czerwca 2025Dni Lwowa w TarnowieW Tarnowie, po raz kolejny, odbyły się Dni Lwowa. Jest to tradycja podtrzymywana z roku na rok (...)
Najnowsze artykuły:
- Kulturaśroda, 18 czerwca 2025Filharmonia Krakowska podsumowała sezon artystycznyDobiegający końca 80. sezon artystyczny Filharmonii Krakowskiej im. Karola Szymanowskiego w Krakowie (...)
- Edukacjaśroda, 18 czerwca 2025Znakomite osiągnięcia olimpijskich uczniów docenioneSą młodzi, utalentowani i ambitni, zdobywają imponujące osiągnięcia i reprezentują Małopolskę (...)
- Sportśroda, 18 czerwca 2025Europejski Festiwal Biegowy – Dwa BeskidyDla zawodników przygotowane są widokowe i zróżnicowanych pod kątem trudności trasy, prowadzone (...)