Powierzchnia nowego budynku jest niemal 100% większa w porównaniu do dotychczasowej siedziby MORD-u. Dzięki temu będzie można np. zwiększyć liczbę osób egzaminowanych przystępujących jednocześnie do egzaminu teoretycznego. Ośrodek jest też w pełni dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych i wyposażony w pomieszczenia przygotowane pod pracownię psychologiczną. Całkowity koszt budowy wyniósł 5,7 mln zł.
Nowy budynek MORD-u oddany do użytku
Samorząd
16 kwietnia 2007
Nowy budynek Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krakowie został dziś oddany do użytku. W uroczystości udział wziął marszałek Marek Nawara.
Inne artykuły dotyczące tematu: Samorząd
- Samorządwtorek, 13 maja 2025Podziękowanie za trud strażackiej misjiJako pierwsi docierają do nas w sytuacji zagrożenia, często ryzykując własnym życiem, by ocalić inne. (...)
- Samorządwtorek, 13 maja 2025Współpraca samorządów w zakresie bezpieczeństwa cyfrowegoW Wieliczce trwa Posiedzenie Zespołu Eksperckiego ds. Społeczeństwa Informacyjnego Związku Województw (...)
- Samorządponiedziałek, 12 maja 202590. rocznica śmierci Marszałka Józefa PiłsudskiegoZ okazji 90. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego na Wawelu uczczono pamięć jednego z największych (...)
Najnowsze artykuły:
- Rolnictwowtorek, 13 maja 2025Projekty małopolskich geodetów wyróżnione w ogólnopolskim konkursieW zorganizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi XLIX Ogólnopolskim Konkursie Jakości Prac Scaleniowych w (...)
- Samorządwtorek, 13 maja 2025Podziękowanie za trud strażackiej misjiJako pierwsi docierają do nas w sytuacji zagrożenia, często ryzykując własnym życiem, by ocalić inne. (...)
- Kulturawtorek, 13 maja 2025Nowy Sącz. 138. rocznica powstania Sokolstwa Polskiego na SądecczyźnieZapraszamy na uroczyste obchody 138. rocznicy powstania Sokolstwa Polskiego na Sądecczyźnie, które odbędą się w niedzielę (...)