Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Nagrody "Krakowski Dukat" przyznane!

Samorząd
23 listopada 2021
22 listopada podczas obchodów 171. rocznicy istnienia Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie wręczono nagrody "Krakowski Dukat". W wydarzeniu wziął udziałwojewoda Łukasz Kmita, radny Stanisław Bisztyga oraz marszałek Witold Kozłowski.

Podczas wydarzenia marszałek Witold Kozłowski wręczył nagrodę w kategorii Samorządowy Kreator Przedsiębiorczości. Wyróżnienie otrzymał rekomendowany przez marszałka starosta krakowski Wojciech Pałka.

Cieszę się, że nagroda Krakowskiego Dukata, w kategorii Samorządowy Kreator Przedsiębiorczości, która wręczana jest za wybitne zasługi na rzecz wspierania przedsiębiorczości Małopolan, trafia dziś właśnie do Pana Starosty. Jest ona symbolicznym wyrazem uznania dla jego działań na rzecz lepszego funkcjonowania naszej społecznej i jej rozwoju gospodarczego. Panie Starosto! Serdecznie dziękuję, gratuluję i życzę dalszych sukcesów 

- mówił w poniedziałek Witold Kozłowski.

Ponadto nagrodę otrzymali:

  • w kategorii WŁAŚCICIEL FIRMY:

1. Zdzisław Durlak - DG ELPRO 

2. Artur Niemyski – DABSTER Sp. z o.o.

  • w kategorii MENADŻER FIRMY:

1. Janusz Wesołowski – Wiceprezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa SA

2. Łukasz Dziędziel – Prezes Zarządu Fabryki Maszyn i Urządzeń OMAG Sp. z o.o.

Nagrodę specjalną otrzymał Wojciech Więckowski. 

Krakowski Dukat jest nagrodą dla osób, które stwarzają warunki dla rozwoju i upowszechniania przedsiębiorczości, wyróżniają się solidnością zawodową, wysokim poziomem etyki i efektywnym prowadzeniem biznesu. Nagroda przyznawana jest od 1991 roku, od 1998 roku Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie jest głównym organizatorem i jedynym fundatorem nagrody.

Galeria zdjęć