Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Bank Projektów Ponadlokalnych czeka na pomysły

Samorząd
03 lipca 2019
Zapraszamy podmioty z Województwa Małopolskiego - przedsiębiorców, jednostki samorządu terytorialnego, uczelnie, instytucje kultury - do zgłaszania swoich pomysłów do Banku Projektów Ponadlokalnych. Nabór potrwa do 31 sierpnia.

Wypracowanie nowej Strategii Rozwoju "Małopolska 2030" to zadanie nie tylko dla administracji samorządowej regionu, ale także dla wszystkich Małopolan chcących zmieniać swoją miejscowość, gminę i region na lepsze - dla siebie, swojej rodziny i przyszłych pokoleń.

Pragniemy, aby zrównoważony i społecznie wrażliwy rozwój Małopolski prowadził do podnoszenia jakości życia mieszkańców wszystkich jego obszarów, a realizacja Strategii przyczyniała się do wzmacniania więzi społecznych i budowania poczucia dumy Małopolan z tego, co uda nam się wspólnym wysiłkiem osiągnąć

- mówi marszałek województwa Witold Kozłowski.

Zachęcamy do zgłaszania pomysłów na projekty ponadlokalne, które pomogą administracji regionalnej wychwycić oczekiwania i potrzeby występujące w województwie. W ten sposób możliwe będzie zaprogramowanie w Strategii Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” mechanizmów, które wesprą realizację wspólnie wypracowanych przez nas typów działań i projektów.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM