Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Teatr Młodych Widzów: Wystarczy być

Kultura
16 września 2020
15:00 20 września 2020
Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie
(wyświetl mapę dojazdu)
W niedzielę 20 września zapraszamy najmłodszych widzów do Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie na bajkę o bezinteresownej przyjaźni i sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość.

Wystarczy być"  to przede wszystkim bajka o przyjaźni - takiej po prostu  bezinteresownej - takiej, która jest i niczego nie oczekuje w zamian. Ale nie tylko. Również o sile wyobraźni, która potrafi zmieniać rzeczywistość. Bohaterowie  wykorzystują tę siłę, by tworzyć własny, bajkowy świat (czasami kolorowy i piękny, a czasem, gdy wyobraźnia nie chce się słuchać właściciela- szary). 

Urocze postaci - Wiewiórka, Mrówka, Słoń próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co w ich życiu jest najważniejsze, i co im daje radość. Wszystko to podane jest w sympatyczny, lekko filozoficzny – jak przystało na bajki Toona Tellegena - sposób.

Spektakl Teatru Maska z Rzeszowa otworzy nowy sezon cyklu skierowanego do dziecięcej publiczności - Teatr Młodego Widza. 

Więcej informacji tutaj

Galeria zdjęć

Autor: Departament Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Promocji/ CSM