Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Ostatnie dni konkursu na projekt pamiątki wielkanocnej z Małopolski!

Kultura
25 lutego 2015
Tylko do piątku (27 lutego) zgłaszać można swoje pomysły na wielkanocną pamiątkę  z Małopolski. Nagrody czekają! „Wielkanoc jest w Małopolsce” – to kolejny konkurs na kreatywny upominek z naszego region, który inspirowany będzie kulturą ludową i posłuży do promocji regionu w okresie Wielkanocy. 

To już trzeci konkurs na pamiątkę z Małopolski. W zabawie można było brać udział wiosną i zimą 2014 roku – wybrane wtedy projekty upominków świątecznych został zrealizowane, a ich autorzy nagrodzeni. Dziś rusza kolejna edycja konkursu. To doskonała okazja na wykazanie się kreatywnością i zaproponowanie prezentu, który stanie się wizytówką Małopolski na Wielkanoc 2015. Celem zabawy jest ukazanie bogactwa i zasobów kultury ludowej jako źródła inspiracji, a także nietypowa promocja naszego województwa.

Prace w dwóch kategoriach (tradycyjna – „Alleluja po małopolsku” oraz nowoczesna – „Wielkanocny dizajn”) można zgłaszać od 4 lutego do 27 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Konkurs skierowany jest do twórców i artystów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji pamiątek lub zrzeszonych w stowarzyszeniach twórców i artystów, studentów szkół artystycznych, a także do innych podmiotów i osób fizycznych. Zwycięzcy otrzymają nagrody w wysokości do 2 000 zł brutto z tytułu udzielenia licencji do projektu pamiątek. Ponadto laureaci mają możliwość otrzymania zlecenia na produkcję i dostawę do 60 sztuk zwycięskich pamiątek.

Zwycięzców zabawy wybierze Komisja Konkursowa. Najlepsze projekty powalczą również o nagrodę Internautów, którzy będą mogli wybrać swojego faworyta w głosowaniu na www.facebook.com/lubiemalopolske.

Finał konkursu odbędzie się w Krakowie w dniu 21 marca br.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Informacje w sprawie konkursu można uzyskać pod nr tel.: 12 379 60 50.

Dokumentacja konkursowa

Galeria zdjęć

Tagi: WYDARZENIA