Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

14. edycja konkursu Małopolska Marzanna

Kultura
06 lutego 2024
Na zdjęciu kolorowa marzanna oparta o wiejską drewnianą chatę
fot. Barbara Zasowska
08:00 05 lutego 2024 - 15 marca 2024
Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku, 38-311 Szymbark
W tym wydarzeniu możesz wykazać się wyobraźnią i artystycznymi umiejętnościami. Zapraszamy do udziału w konkursie "Małopolska Marzanna" organizowanego przez Skansen Wsi Pogórzańskiej w Szymbarku. Prace przyjmowane są maksymalnie do piątku 15 marca.
To już czternasta edycja konkursu, który z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników z całej Małopolski. Ocenie podlegać będą wszystkie prace, które zostaną dostarczone osobiście lub przesyłką pocztową w nieprzekraczalnym terminie do 15 marca do Skansenu w Szymbarku. 
Wręczenie nagród odbędzie się 21 marca 2024 r. podczas imprezy plenerowej pt. "Pożegnanie zimy", która rozpocznie się o godz. 10.00 w Ośrodku Konferencyjno – Wystawienniczym Kasztel w Szymbarku.
 
Wszystkie dostarczone prace zostaną zaprezentowane w skansenie w Szymbarku w czwartek 2 marca i będzie je można podziwiać do poniedziałku 15 kwietnia. 
 
Prowadząca konkurs: Anna Niemczyńska-Szurek, Barbara Wojnarska

Regulamin konkursu oraz metryczka pracy konkursowej do pobrania na stronie muzeum.

Prace przekazane do konkursu można odbierać ze skansenu osobiście od 21 marca do 15 kwietnia 2024 roku w godzinach od 8.00 do 15.30.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystania prac zgłoszonych na konkurs w celach promocyjnych.

Konkurs organizowany pod honorowym patronatem Witolda Kozłowskiego, marszałka województwa małopolskiego.

Galeria zdjęć