Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Wszystko o rewitalizacji podczas webinarium

Fundusze europejskie
15 maja 2018
Rewitalizacja miast i miasteczek, odnowa małych miejscowości i terenów wiejskich – tylko skąd wziąć na to pieniądze? Między innymi na to pytanie odpowie najbliższe webinarium, dedykowane zwłaszcza gminom i organizacjom, które szukają wsparcia z zakresu rewitalizacji na terenie Województwa Małopolskiego.

Podczas internetowego spotkania, które odbędzie się 17 maja o godzinie 11.00, będzie można dowiedzieć się więcej nie tylko na temat tego, na jakie wsparcie finansowe można liczyć, ale też jakie warunki spełnić, aby projekty były prawidłowo przygotowane. Warto jednak pamiętać, że aby wziąć udział w webinarium, należy wcześniej zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego tutaj. Warto jednak się spieszyć, gdyż w webinarium może wziąć udział ograniczona liczba osób.

Jak zawsze – webinarium daje też szansę otrzymania odpowiedzi na konkretne pytania. Specjaliści ds. funduszy europejskich rozwiążą wszelkie wątpliwości, przesłane wcześniej na adres mailowy: .

A co, jeśli tym razem nie możesz wziąć udziału w webinarium "na żywo"? Niedługo po jego transmisji zostanie ono udostępnione na stronie wwwstronie funduszy europejskich na Facebooku. Już teraz możesz sprawdzić też, o czym rozmawiano na poprzednich spotkaniach.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM