Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Startujemy już 8 maja!

Fundusze europejskie
30 kwietnia 2024
1 maja 2024 roku minie 20 lat od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, przełomowego momentu w historii zarówno naszego kraju, jak i Małopolski. Już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE), które przygotowały wyjątkowo bogatą ofertę informacyjno-edukacyjną.

Chcemy uczcić to wydarzenie razem z Wami, dlatego już dziś znajdź ofertę dla siebie. Planujesz założyć firmę i szukasz środków na start? Chcesz rozwinąć własny biznes lub przeszkolić swoich pracowników, ale brakuje Ci kapitału? A może szukasz dofinansowania do kursu, dzięki któremu rozwiniesz skrzydła? Świetnie się składa, bo o wsparciu unijnym w tych właśnie obszarach będą mówić na majowych spotkaniach nasi konsultanci.

Pracowite trzy tygodnie

W ciągu najbliższych trzech tygodni specjaliści PIFE przeprowadzą aż 15 spotkań w regionie. 8 maja w środę skupimy się na ofercie wsparcia dla przedsiębiorców. Na tych wydarzeniach poznasz możliwości wsparcia działań inwestycyjnych, innowacyjnych, proekologicznych i szkoleniowych.

Spotkania „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców” będą w:

Tydzień później, 15 maja przedstawimy ofertę wsparcia dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności przez udział w kursach, szkoleniach czy studiach podyplomowych.

Spotkajmy się w:

22 maja opiszemy na jakie wsparcie z Funduszy Europejskich możesz liczyć przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Spotkania organizujemy w:

Łączymy siły dla Was

Na spotkania specjaliści PIFE zapraszają ekspertów z zaprzyjaźnionych instytucji, aktualnie przyjmujących zgłoszenia do swoich projektów. Dzięki temu poznasz od podszewki ścieżkę ubiegania się o wsparcie. Otrzymasz też cenne praktyczne wskazówki, jak przygotować dobry wniosek.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć