Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Przedsiębiorco weź udział w szkoleniu on-line

Fundusze europejskie
13 lutego 2018
Jesteś przedsiębiorcą, a Twoja firma należy do sektora MŚP? Chcesz ją rozwijać, ale brakuje Ci na to środków? A może słyszałeś o ofercie pożyczek z funduszy unijnych, ale nie znasz szczegółów? W takim razie powinieneś zainteresować się kolejnym z cyklu specjalnych webinariów, przygotowanych przez specjalistów ds. funduszy europejskich. Najbliższe szkolenie on-line odbędzie się już w czwartek, 15 lutego o godz. 11.00. Uwaga – obowiązują wcześniejsze zapisy.

Najbliższe webinarium jest dedykowane przedsiębiorcom z sektora mikro, małych i średnich firm, którzy są zainteresowani uzyskaniem pożyczki finansowanej ze środków unijnych, którą chcą przeznaczyć na dalszy rozwój swojej firmy.

Żeby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się za pomocą formularza.

Co ważne, specjaliści od funduszy europejskich odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie – dlatego warto wysłać swoje pytanie na adres mailowy:

To drugie z cyklu szkoleń on-line. Poprzednie dotyczące obowiązków informacyjnych ciążących na beneficjentach odbyło się 9 lutego. Relację z niego można znaleźć na stronie www.rpo.malopolska.pl

W planach są kolejne tego typu wydarzenia – najbliższe odbędzie się w środę, 21 lutego br., a kolejne: w czwartek, 8 marca br. oraz w czwartek, 22 marca br.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM