Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Podnieś kwalifikacje z Funduszami Europejskimi

Fundusze europejskie
07 października 2019
09:00 09 października 2019
Stadion Cracovii, Sala Konferencyjna ul. Józefa Kałuży 1
Jak wrócić do pracy po latach przerwy i być atrakcyjnym dla pracodawcy? Skąd wziąć środki na przekwalifikowanie? Fundusze Europejskie mogą w tym pomóc.

Dynamicznie rozwijające się technologie i zmieniające się trendy biznesowe. Gospodarka 4.0 wymaga od pracowników i pracodawców ciągłego rozwoju firmy i podnoszenia kwalifikacji. Dotyczy to nie tylko osób bezrobotnych, ale też tych, którzy chcą wrócić na rynek pracy np. mam czy osób po 50 roku życia. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, organizuje bezpłatne warsztaty „Podnieś kwalifikacje z Funduszami Europejskimi”. W warsztatach będą uczestniczyć zarówno pracodawcy jak i osoby szukające pracy. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów zawodowych.

Już 9 października na Stadionie Cracovii uczestnicy dowiedzą się jak dobrze wykorzystywać dostępne fundusze na podnoszenie kwalifikacji, a także, jakie kursy doszkalające przejść by znaleźć atrakcyjną pracę. Propozycja jest skierowana do wszystkich mieszkańców Małopolski. Zapisy już trwają.

W programie warsztatów m.in:

  • Wyzwania HR – rola pracodawcy w potwierdzaniu umiejętności pracowników
  • Kwalifikacje szyte na miarę – jak pracodawcy i pracownicy mogą modelować rynek pracy dzięki FE
  • Uczenie się przez całe życie – Fundusze Europejskie w rozwoju osobistym i zawodowym  człowieka

Miejsce konferencji:
STADION CRACOVII, Sala Konferencyjna
ul. Józefa Kałuży 1, Kraków

Rejestracja: www.marr.pl/warsztaty

Szczegółowe informacje:
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel. 12 617 66 49; e-mail:

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM