Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Małopolski Piknik Europejski

Fundusze europejskie
09 lipca 2014
Już w najbliższy weekend Małopolski Piknik Europejski zawita do Dąbrowy Tarnowskiej i Ciężkowic. Jest to świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu pod znakiem dobrej zabawy. Na wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji. Zapraszamy!

Tegoroczna edycja Małopolskich pikników europejskich potrwa do końca sierpnia, a odbywać się będzie w różnych częściach regionu. Aktywni Małopolanie będą szczególnie zadowoleni, ponieważ część z zaplanowanych Małopolskich pikników europejskich odbędzie się wraz z letnimi imprezami sportowymi.

Ponad 30 imprez, wiele atrakcji i nagród to wszystko to, co zostało zaplanowane z myślą o wszystkich tych, którzy odwiedzą namiot promocyjny Funduszy Europejskich. Dzięki bezpłatnym poradom profesjonalnych konsultantów, będzie można także uzyskać informacje, jak pozyskać unijną dotację lub rozliczyć realizowany projekt. Również najmłodsi pośród wielu atrakcji będą mogli znaleźć coś dla siebie. Konkursy plastyczne, układanie europuzzli, czy minigolf to gwarancja dobrej zabawy dla dzieci i młodzieży. Małopolska zdecydowanie nie może narzekać na wakacyjną nudę.

 

Galeria zdjęć