Zapraszamy do obejrzenia materiału w TV Małopolska.
FORUM W KRYNICY. Małopolskie centrum MRPO - relacja TV Małopolska
Fundusze europejskie
10 września 2011
Inne artykuły dotyczące tematu: Fundusze europejskie
- Fundusze europejskiepiątek, 27 czerwca 2025Wakacje w duchu lifelong learninguLato to doskonały czas, aby oderwać się od codziennych obowiązków i znaleźć chwilę na rozwój osobisty. (...)
- Fundusze europejskieczwartek, 26 czerwca 2025Nowe zaplecze kolejowe w Oświęcimiu coraz bliżejW Oświęcimiu powstanie nowoczesne zaplecze techniczne do obsługi taboru kolejowego. Nowa infrastruktura (...)
- Fundusze europejskieczwartek, 26 czerwca 2025W trosce o zdrowie psychiczneZarząd Województwa Małopolskiego wybrał (25.06) 11 zakładów opieki zdrowotnej z Małopolski i przekazał (...)
Najnowsze artykuły:
- piątek, 27 czerwca 2025„Architekci współczesnej firmy” bohaterami konferencji z cyklu „Innowacyjna Małopolska”Tym razem spotkaliśmy się nieopodal Krakowa – w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej. Sztandarową konferencję regionalną (...)
- Edukacjapiątek, 27 czerwca 2025Zakończył się wyjątkowy rok szkolny w Małopolskiej Szkole Gościnności w MyślenicachUroczyste zakończenie roku szkolnego było okazją do podsumowania wyjątkowego czasu, w którym placówka podjęła się budowy (...)
- Biznes i gospodarkapiątek, 27 czerwca 2025Ruszyły prace Regionalnej Grupy Interesariuszy w ramach projektu Start in MountainsProjekt Start in Mountains nabiera tempa – wspólnymi siłami dążymy do tego, aby koncepcja startupowych wiosek stała się rzeczywistym (...)