Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Weźże udział w konkursie!

Edukacja
22 listopada 2022
W środę (23.11) o godz. 8 rozpoczęła się rekrutacja do IX edycji konkursu „Mam zawód. Mam fantazję”. W tym roku szkolnym uczniowie będą mogli wykazać się umiejętnościami zawodowymi w dziewięciu konkurencjach.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy do 30 listopada (do godz. 17) wypełnić formularz. Oto konkurencje:

  1. „Kraków znany i nieznany – zostań odkrywcą i badaczem zabytków, legend i tradycji miasta”
  2. „Pstrąg i dziki łosoś z korzenną nutą”
  3. „Zawody geodezyjne - Wyznaczenie pola powierzchni wytyczonej działki nr 234 ze współrzędnych na podstawie pomiarów geodezyjnych
  4. „Modelowanie i druk 3D”
  5. „Tartaletki z kremem owocowym i bezą szwajcarską”
  6. „Inspiracja historią fryzur pt. „ XX-lecie międzywojenne - fryzura kreuje człowieka”
  7. „Fantazje na ścianie”
  8. „Wymiana wahacza”
  9. „Montaż falownika fotowoltaicznego oraz zabezpieczeń po stronie AC i DC”

Każda konkurencja będzie się składać z dwóch etapów: testu wiedzy on-line oraz części praktycznej stacjonarnej, do której może się zakwalifikować maksymalnie 6 najlepszych drużyn po etapie I.

Aby zgłosić drużynę do konkursu należy wypełnić formularz rekrutacji, znajdujący się poniżej.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie i załączniku nr 1 do regulaminu, prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Organizatorem jest Województwo Małopolskie a pomysłodawcami poszczególnych konkurencji małopolskie szkoły zawodowe.

regulamin konkursu i stosowne oświadczenia znajdują się poniżej.

więcej na zawodowa.malopolska.pl

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM/ Wak