Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Ruszył nabór do "Bonu edukacyjnego"

Edukacja
26 lutego 2016
Tylko do 25 marca br. można składać oferty w konkursie „Bon edukacyjny”. O dofinansowanie mogą się starać te projekty, które służą poszerzaniu wiedzy małopolskich uczniów, rozwijaniu ich umiejętności artystycznych i zainteresowaniu sztuką. Do podziału w tym roku jest w sumie 90 tys. zł.

W tegorocznej edycji konkursu ofert „Bon edukacyjny” mogą brać udział organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, a także inne podmioty publiczne, które w swoich zadaniach mają edukację i rozwijanie kompetencji społecznych. Uwaga: projekty, na które można się starać o wsparcie Województwa Małopolskiego, powinny trwać od 1 marca do 15 grudnia 2016.

Warto przypomnieć, że 10 i 17 marca br. zaplanowano konsultacje z oferentami. Spotkania będą odbywa się od godz. 9.00 do 15.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, w Departamencie Edukacji i Kształcenia Ustawicznego – os. Teatralne 4a w Krakowie, IV piętro, pok. 404.

Komplet dokumentów oraz więcej szczegółowych informacji można znaleźć na BIP.

(Biuro prasowe)

Galeria zdjęć

Tagi: WYDARZENIA