Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Trwa XIII edycja projektu Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia

Edukacja
03 września 2019
04 września 2019 - 01 października 2019
Do 1 października szkoły z Małopolski mogą rejestrować się do XIII edycji projektu Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia, organizowanego corocznie przez Instytut Dialogu Miedzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Projekt powstał w odpowiedzi na przesłanie Papieża, który apelował podczas ostatniej wizyty w Ojczyźnie, abyśmy „dawali świadectwo miłosierdzia”. Głównym celem projektu jest niesienie pomocy innym, a także uwrażliwienie młodego pokolenia na potrzeby drugiego człowieka, tworzenie trwałych podstaw wolontariatu w małopolskich szkołach oraz przygotowanie młodzieży do społecznego działania na rzecz osób potrzebujących.

Główną nagrodą jest wycieczka - pielgrzymka do Włoch.

Szczegółowe informacje, regulaminy, karty zgłoszeń dostępne są na stronie Projektu MWM.

Organizatorem projektu jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. Patronat honorowy nad projektem objął marszałek Witold Kozłowski.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM
Tagi: EDUKACJA