Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Marszałek na promocji absolwentów GAP

Edukacja
22 października 2016
- Sapere aude! Miejcie odwagę być mądrymi i podążajcie za tym, co Was interesuje i pasjonuje – mówił w sobotę do świeżo upieczonych absolwentów kierunku gospodarka i administracja publiczna marszałek Jacek Krupa. W trakcie uroczystej promocji tego kierunku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie nie tylko zaprezentowano najlepsze prace licencjackie i magisterskie, ale też wręczono nagrodę im. prof. Jerzego Indraszkiewicza.

- Sam jako absolwent, jeszcze Akademii Ekonomicznej, czuję się członkiem tej wielkiej studenckiej rodziny. Dlatego życzę wszystkim wychowankom tego Uniwersytetu, abyście maksymalnie wykorzystali wiedzę zdobytą na uczelni. Krótko mówiąc: Sapere aude! Miejcie odwagę być mądrymi i podążajcie za tym, co Was interesuje i pasjonuje. Nie zawsze jest to łatwe, ale ambicja i jasne sprecyzowanie swoich celów będą dla Was najlepszymi doradcami – mówił do absolwentów marszałek Jacek Krupa.

Przypomnijmy, katedra Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie powstała w 1993 roku. Jej inicjatorem był prof. dr Jerzy Hausner.

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM
Tagi: JACEK KRUPA, GAP, UEK