Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Festiwal Zawodów w Małopolsce po raz piąty!

Edukacja
09 lutego 2017
23 marca 2017 - 25 marca 2017
Hala EXPO Kraków
Od 23 do 25 marca 2017 roku w hali EXPO Kraków odbędą się Targi Edukacyjne – Festiwal Zawodów w Małopolsce. To już piąta edycja tego wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół z regionu i ich rodziców. Z zaproszenia władz województwa małopolskiego do udziału w targach co roku korzysta kilkanaście tysięcy osób.

W bieżącej edycji weźmie udział ponad 100 wystawców, którzy na ponad 140 stoiskach przedstawią prezentacje w 7 branżach.

Tegoroczna oferta festiwalu to nie tylko  prezentacje umiejętności zawodowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski, ale także służb mundurowych, uczelni wyższych oraz przedsiębiorców współpracujących ze szkołami. W targach wezmą udział również szkoły z regionów partnerskich Województwa Małopolskiego,  m.in. z Niemiec, Francji, Słowacji, Ukrainy i Węgier.

Podobnie jak w ubiegłych latach, podczas targów będzie można skorzystać z pomocy grupy wykwalifikowanych doradców zawodowych, którzy przeprowadzą ocenę indywidualnych predyspozycji i zasugerują najodpowiedniejszą ścieżkę kształcenia.

Wstęp na targi jest wolny.

Zobacz więcej

 

 

 

Galeria zdjęć