Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Biznes i gospodarka
04 listopada 2016
14 listopada 2016 - 20 listopada 2016
Już 14 listopada 2016 r. rozpoczyna się kolejna, siódma już edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce! Przez cały tydzień aż do 20 listopada głównym hasłem w Małopolsce będzie PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ!

Czy przedsiębiorczość jest tylko dla przedsiębiorców? Nic bardziej mylnego! To przede wszystkim postawa, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, nie tylko zawodowych. Czy więc możemy się jej nauczyć? TAK! Niektórzy rodzą się z tą umiejętnością, inni muszą ją wypracować w sobie. Po to właśnie każdego roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. W tym roku zapraszamy Was na aż 250 wydarzeń.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2016

Zaproszenie 

Szczegółowy program jest dostępny na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl.

Aktualności także na Facebooku: www.facebook.com/stpmalopolska

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, jednak na część aktywności obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dlatego już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą, znajdź dla siebie odpowiednie wydarzenie i obudź w sobie ducha przedsiębiorczości.

Bo przedsiębiorczości można się nauczyć!

Do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce zaprasza Jacek Krupa, marszałek województwa małopolskiego i partnerzy przedsięwzięcia.

Małopolska - Europejski Region Przedsiębiorczości 2016

Małopolska - Europejski Region Przedsiębiorczości 2016 

 

Galeria zdjęć

Autor: Departament Rozwoju Gospodarczego