Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Młodzi z Małopolski otwarci na sukces

Biznes i gospodarka
15 listopada 2018
W Krakowie i całej Małopolsce trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Wśród licznych inspirujących wykładów, warsztatów i prelekcji nie zabrakło niezwykle ciekawego spotkania networkingowego, które odbyło się pod hasłem „Otwórz się na sukces”. Podczas wydarzenia swoimi doświadczeniami w prowadzeniu biznesu podzielili się Zdzisław Dąbczyński i Rahim Blak.

Spotkanie, które odbyło się na krakowskiej barce na Wiśle, było dedykowane aktywnym, pełnym pasji przedsiębiorczym osobom, które chciały poznać tajniki prowadzenia biznesu, jak również podzielić się własnymi doświadczeniami na tym polu. Przedsięwzięcie było również doskonałą okazją do poznania interesujących historii przedsiębiorców, których firmy z sukcesem działają na zagranicznych rynkach.

Uczestnicy, którzy wzięli udział w wydarzeniu organizowanym przez Województwo Małopolskie, zyskali wiedzę na temat zmian w zakresie rozwoju technologii, podążaniu za aktualnymi trendami i współczesnymi oczekiwaniami klientów. Dowiedzieli się także o skutecznych metodach sprzedaży i promocji. Podczas spotkania nie zabrakło również dyskusji o trendach w obszarze marketingu oraz o prognozach na przyszłość związanych z komunikowaniem się z klientami.

Tego dnia swoimi doświadczeniami podzielili się Zdzisław Dąbczyński i Rahim Blak. Zdzisław Dąbczyński jest przedsiębiorcą i założycielem firmy WIMED, funkcjonującej na rynku od 30 lat. Przedsiębiorstwo, którym kieruje jest liderem w produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie. Warto dodać, że aktualnie zatrudnia ponad 200 wykwalifikowanych pracowników i produkuje 180 tys. znaków drogowych rocznie. Po wielu latach biznesowych doświadczeń prężnie działa jako inspirator, który chętnie dzieli się swoją wiedzą z wieloma środowiskami (www.dabczynski.pl)

Rahim Blak z kolei jest przedsiębiorcą, networkerem, szkoleniowcem i dyrektorem generalnym agencji social media Click Community, a także współzałożycielem pierwszego eCRM dla e-commerce „Edrone”.

Spotkanie poprowadziła Aleksandra Glinka.

Przypomnijmy, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości rozpoczął się 12 listopada i potrwa do 18 listopada br. Szczegóły tutaj. 

Galeria zdjęć