Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY

Biznes i gospodarka
15 listopada 2023
Grafika informująca o wydarzeniu. Białe litery na fioletowym tle.
fot. Inicjatywa Firm Rodzinnych
16 listopada 2023 - 18 listopada 2023
Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, czyli największa konferencja biznesowa dla firm rodzinnych w Polsce, po 9 latach nieobecności ponownie zawita do Krakowa. 

W dniach 16–18 listopada br. odbędzie się wyjątkowo „rodzinne” spotkanie organizowanie przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych.

Województwo Małopolskie jest Partnerem Regionalnym U-Rodzin 2023, któremu w tym roku przyświeca hasło "Wynalazczość i innowacyjność w firmach rodzinnych". Podczas zjazdu planowane jest m.in. przedstawienie innowacyjnego potencjału przedsiębiorców rodzinnych oraz omówienie kluczowych zagadnień, takich jak np. transformacja cyfrowa, ekologiczna i przemysłowa, sukcesja zarządzania i wiedzy, tworzenie innowacji w firmach rodzinnych, przedsiębiorczość kobiet w tych firmach oraz wiele innych zagadnień.

U-Rodziny to wyjątkowe wydarzenie, które przyczyniło się do stworzenia atmosfery, w której tradycje, wartości rodzinne i dziedzictwo są pielęgnowane, a jednocześnie promuje się nowoczesność, innowacyjność i adaptację do współczesnych wyzwań biznesowych. Przez szesnaście lat wydarzenie stało się nie tylko najważniejszą konferencją wspierającą rozwój firm rodzinnych w Polsce, ale także miejscem, gdzie krystalizuje się duch przedsiębiorczości rodzinnej. Dlatego cieszę się, że po 9 latach powróciło do Małopolski

- powiedział Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron.

Zjazd stanowi niepowtarzalną okazję do dyskusji i współpracy między przedsiębiorstwami rodzinnymi oraz podkreśla rolę, jaką odgrywają te firmy w życiu gospodarczym. Tematyka konferencji skupi się m.in. na kluczowych wyzwaniach oraz strategiach rozwoju firm rodzinnych, co z pewnością przyciągnie uwagę szerokiego spektrum uczestników.

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, jest jedną z największych organizacji reprezentujących firmy rodzinne w Polsce. Jej celem jest budowanie wolności gospodarczej i społeczeństwa obywatelskiego, przy czym środowisko firm rodzinnych stanowi istotny filar tych wartości.

Więcej o wydarzeniu na stronie wydarzenia

Galeria zdjęć

Autor: Biuro Prasowe UMWM / Zespół ds. Współpracy Gospodarczej