Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

To już ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu Innovator Małopolski

Biznes i gospodarka
14 maja 2018
02 maja 2018 - 18 maja 2018
Prowadzisz biznes, który odnosi sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu własnych technologii, innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, usługowych lub marketingowych? Jeśli tak, to nie czekaj i już dziś zgłoś swoją firmę do 12. edycji konkursu Innovator Małopolski. Nie ma czasu do stracenia, bo nabór trwa tylko do 18 maja br.

Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich firm oraz start-upów, które mają swoją siedzibę w Małopolsce. Firmy, które zgłoszą udział w konkursie powinny mieć na swoim koncie dokonania związane z opracowywaniem, a także wdrażaniem własnych, nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań usługowych, marketingowych, produkcyjnych lub organizacyjnych.

Małopolscy przedsiębiorcy mogą startować w 4 kategoriach: mikro, mała i średnia firma oraz start-up. W pierwszym etapie konkursu zostaną zweryfikowane złożone przez firmy formularze on-line. Na ich podstawie komisja konkursowa wskaże te, które przejdą do drugiego etapu, czyli do wizytacji audytorów w siedzibie firmy. Z wizytacji tej zostaną sporządzone raporty, które następnie zostaną przekazane kapitule konkursu. To właśnie ona wybierze 4 najbardziej innowacyjne małopolskie firmy, po jednej w każdej kategorii.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali. Na laureatów konkursu czekają pamiątkowe statuetki oraz prawo posługiwania się prestiżowym tytułem „Innovator Małopolski”. Nagrodzone firmy mogą liczyć na szeroką promocję nie tylko na rynku regionalnym czy krajowym, ale również za granicą.

Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój udział za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie: www.innovatormalopolski.pl. Rekrutacja firm potrwa do 18 maja 2018 roku (UWAGA! termin został przedłuóżny, pierwotny termin: 30 kwietnia 2018 r.)

Konkurs organizuje Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska w ramach projektu Enterprise Europe Network przy współpracy z Województwem Małopolskim.

Galeria zdjęć

Autor: Departament Skarbu i Gospodarki