Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Szkolenie dla koordynatorów wolontariatu

28 października 2011
Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza osoby koordynujące pracą wolontariuszy w małopolskich organizacjach pozarządowych do udziału bezpłatnym szkoleniu „Jak zdobyć i zatrzymać wolontariusza?”, które odbędzie się w sobotę 5 listopada br. w godz.10.00-16.00 w Tarnowie.

Twoja organizacja korzysta już z pomocy wolontariuszy? Chcesz rozpocząć współpracę z wolontariuszami, ale nie wiesz jak? Przyjdź na szkolenie!

U nas dowiesz się m.in.:
- jaka jest rola i zakres prac koordynatora wolontariatu,
- jak rekrutować, mobilizować i nagradzać wolontariuszy,
- jaka powinna być organizacja przyjazna wolontariuszom,
- czym jest indywidualny program woluntarystyczny.

Formularze zgłoszeniowe prosimy dostarczać osobiście do siedziby Fundacji BIS, wysyłać pocztą mailową na adres lub faksem pod numer 12 412 15 24 do dnia 30 października br.

Osoby, które zakwalifikują się na szkolenie zostaną o tym powiadomione telefonicznie 2 listopada. 

Zapraszamy do udziału!

Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie
Przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych
Ul. Pomorska 8/4, 30-039 Kraków
Tel./fax 12 412 15 24

www.wolontariat.org.pl/krakow

Projekt „Pasja Pomagania – rozwijamy wolontariat w Małopolsce” realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Tagi: NGO