W ramach programu “Wolontariat – pomagam, bo lubię” w biurze Stowarzyszenia SURSUM CORDA trwają szkolenia m.in.: z języka migowego, zaś w najbliższym czasie rozpocznie się szkolenie dot. wzmacniania własnego potencjału psychologicznego.
Każdy kto jeszcze chciałby podzielić się z innymi swoim wolnym czasem i przy okazji zdobyć doświadczenie oraz doświadczyć przygody z wolontariatem – może zgłosić się do Sursum Corda przy ul. Lwowskiej 11 w Nowym Sączu, zadzwonić pod nr 18 44 11 994 lub odwiedzić serwis www.sc.org.pl
Sursum Corda zaprasza do projektu "Wolontariat - pomagam, bo lubię"
17 listopada 2011
Celem projektu "Wolontariat - pomagam, bo lubię" jest promocja i organizacja wolontariatu młodzieżowego na terenie województwa małopolskiego, z zaangażowaniem wolontariuszy do działań profilaktyczno-pomocowych w lokalnym środowisku.
Inne artykuły dotyczące tematu: Bez kategorii
- środa, 04 czerwca 2025Posadzono ponad 100 000 drzew24 253 – dokładnie tyle sadzonek przybyło w naszym regionie w ramach IV Małopolskiego Dnia (...)
- poniedziałek, 19 maja 2025Kolejne 23 mln zł na wodociągi i kanalizację w MałopolsceKolejne 23 mln zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich zostały dziś przekazane na inwestycje związane (...)
- czwartek, 13 marca 2025Fundusze Europejskie. W trosce o jakość życia MałopolanWkrótce 18 małopolskich miast stanie się miejscem prawdziwej rewolucji, która znacząco poprawi jakość (...)
Najnowsze artykuły:
- Sportsobota, 07 czerwca 2025Patryk Stosz najszybszy na nowotarskim finiszuKolarz z grupy Voster ATS sięgnął po zwycięstwo w 2. etapie 63. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. (...)
- Samorządsobota, 07 czerwca 202550-lecie przedszkola w WitkowicachW sobotę 7 czerwca Iwona Gibas z zarządu województwa wzięła udział w obchodach jubileuszu (...)
- Sportsobota, 07 czerwca 2025Alexander Konyszew wygrywa na górze ChełmZwycięstwo na mecie pierwszego etapu 63. Małopolskiego Wyścigu Górskiego w Myślenicach - po zakończonej (...)