Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Szkolenie z obsługi systemu BIP

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego organizuje szkolenia online z zakresu obsługi oraz dostępności na stronach podmiotowych BIP w ramach utrzymania Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce (www.bip.malopolska.pl)

Termin najbliższych szkoleń online:

15.03.2021 Podstawowa obsługa i edycja strony BIP

Czas trwania: 9:30 - 13:30

Program szkolenia:

  • Informacje prawne dotyczące prowadzenia strony BIP
  • Logowanie i zarządzenie stroną BIP
  • Tworzenie menu na stronie BIP
  • Wprowadzenie treści, edycja i zarządzania artykułami
  • Zarządzanie użytkownikami


Na szkoleń obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny poniżej -
nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznie oraz mailowo.

Szkolenie odbędzie się w formie online za pomocą aplikacji Cisco Webex. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają szczegóły dotyczące połączenia.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie kierowane jest do użytkowników (administratorów i redaktorów) w ramach Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce.

Ilość miejsc/połączeń jest ograniczona.

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku niepotwierdzenia dokonanej rejestracji (niekliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.Szkolenie online z obsługi BIP

formularz rejestracyjny

Przepraszamy, termin rejestracji minął.