Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Spotkanie networkingowe "Skuteczna sprzedaż"

Zapraszamy na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 17 października (czwartek) o godz. 18:00  w Krakowie na Barce na Wiśle (ul. Podgórska 16). Tematem przewodnim wydarzenia jest „Skuteczna sprzedaż”. Podczas wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się znani eksperci z tego obszaru, tj. Paweł Tkaczyk i Mick Griffin. Paweł Tkaczyk – mistrz storytellingu, specjalista z zakresu budowania marki, mówca publiczny oraz autor bestsellerowych książek o tematyce marketingu – udowodni, że dobra opowieść w biznesie przewyższa inne formy promocji. Na jego wykładzie dowiemy się, co się dzieje w głowie konsumenta i jak tę wiedzę zastosować jako narzędzie efektywnej sprzedaży. Mick Griffin – Chief Revenue Officer w firmie Brand24, zajmującej się monitorowaniem internetu, specjalista w zakresie sprzedaży oraz marketingu – wprowadzi w zagadnienia skutecznego rozwiązywania problemów biznesowych wykładem o intrygującym tytule: „Bez rozwiązywania problemów nie ma sprzedaży”.

WAŻNE: Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość z linkiem do potwierdzenia udziału w wydarzeniu. Link będzie aktywny tylko przez godzinę. W przypadku nie potwierdzenia dokonanej rejestracji (nie kliknięcia w link), wymagana będzie ponowna rejestracja.

Spotkanie networkingowe - Skuteczna sprzedaż

formularz rejestracyjny

Przepraszamy, wszystkie miejsca zostały już zarezerowane.