Przejdź do informacji o dostępności Przejdź do strony głównej Przeskocz do menu Przeskocz za menu Przeskocz do głównej treści Przejdź do mapy strony

Krynica Źródłem Kultury

Kryniczanka zaprasza na kolejną edycja cyklu Krynica Źródłem Kultury

Już po raz szósty mieszkańcy Krynicy-Zdroju i okolic, a także turyści, będą mieć okazję posłuchania największych gwiazd polskiej muzyki. Od pierwszej edycji w roku 2016 koncertowy cykl Krynica Źródłem Kultury stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w regionie. Gościł takie legendy jak Dżem, Lady Pank, IRA, Kult, Perfect czy Czerwone Gitary.

W tym roku Krynica Źródłem Kultury to 17 koncertów, które będą odbywać się między 26 czerwca a 28 sierpnia. Wśród gwiazd na scenie Pijalni pojawią się po raz pierwszy: Daria Zawiałow, sanah, Kwiat Jabłoni, Ralph Kaminski i Łąki Łan.

Plakat wydarzenia


Partnerem Głównym cyklu wydarzeń jest Województwo Małopolskie

Wszystkie koncerty odbędą się w formule miejsc siedzących, natomiast organizatorzy nie planują wprowadzenia ograniczenia wstępu wyłącznie dla osób zaszczepionych. W związku z tym, wszyscy goście proszeni będą o wypełnienie i pozostawienie przy wejściu formularza o stanie zdrowia.

Bilety dostępne są na platformie Going.pl oraz na miejscu w Pijalni Głównej.

Tutaj przeczytasz więcej o festiwalu: https://krynicazrodlemkultury.pl/